Region nadmorski  jest znany turystom, a w szczególności rodzinom z dziećmi jako kraina gier i zabaw, gdzie nasza uciecha ma jak się wyszaleć i spędzić bajecznie czas. Różnorakie atrakcje krajoznawcze, edukacyjne, rozrywkowe, spa nad morzem oraz aquaparki dla dzieci czekają na małych podróżników.    

  W Jarosławcu czekają na dzieci  atrakcje za rogiem takie jak: Labirynt luster, Muzeum bursztynu, Latarnia morska, Kraina papug, Motylarnia, park linowy Ju-huu, Aquapark, Szlak dużych ryb, galeria rybacka, stajnia koni Horyzont, przejażdżka ciuchcią.

  Jadąc na wycieczkę po regionie, trafiamy na okolice Darłowa a dokładnie Krupy, odkrywając magiczny ogród Leonardia- Królestwo gier drewnianych. Miejsce, które łączy wszystkie pokolenia, zacieśniają się relacje rodzinne, gdyż do każdej gry potrzebna jest dwójka osób bądź więcej. Każdy element wykonany jest z drewna, co może wielu zadziwić, ale właśnie to jest takie nietypowe i sprawia frajdę. Niedaleko w Darłówku można popłynąć w rejs lokalnym statkiem, co wywoła uśmiech na twarzy i zadowoli naszych małych marynarzy, którzy z tej okazji otrzymują dyplom. Nie zbaczając z kursu, dobijając do brzegu natrafimy na wspaniałe miejsce. Dla tych , którzy kochają przygody idealny wybór- Labirynt Arena. Specjalnie przygotowana trasa w polu kukurydzy, proponująca to co najlepsze: labirynt, Beach bar, Szalone polowanie na dziki oraz Piaskownica XXL. Miło spędzić tam wczasy nad morzem.

    Minęliśmy Darłowo teraz jesteśmy w Ustce, a tu również coś ciekawego, Mianowicie Megalandia-Zaczarowana Kraina. Mieszka tam czarodziej Megaliusz zmieniający przedmioty codziennego użytku w ogromne rzeczy. Czeka na Państwa moc atrakcji tego miejsca tzn.: Magiczne tablice, Mini Golf, Mega klocki, Zaczarowana ścieżka Megaliusza, Brzozowy zagajnik i wiele innych. Zostając w tym rejonie natrafimy również na ZOO w Dolinie Charlotty, z różnorakimi gatunkami zwierząt- ptaki oraz ssaki, główną atrakcją tego miejsca  jest Fokarium, w którym znajdują się foki szare- bałtyckie. Miejsce warte uwagi na weekend nad morzem.

Kierujemy się teraz za zachód, trafiamy do Koszalina. W tym mieście znajduje się coś dla młodych kangurów fikających w podskokach-  „Play Park”. Miejsce te w swojej ofercie proponuje dzieciom skoczne atrakcje: trampoliny różnego rodzaju, basen z gąbkami, skocznia do ślizgów na desce oraz ścianka wspinaczkowa. Zostajemy jeszcze w Koszalinie, ponieważ jest tu również Archery Fun Park. Dla kogoś kto lubi adrenalinę proszę bardzo: pojedynki na bitwę Nerf, Dogdeball, Archery Kid oraz Archery Tag.

   Podsumowując, w naszym regionie Państwa pociecha nie zanudzi się na śmierć. Hotele All inclusive, rehabilitacja nad morzem czy też Strefa Wellness to doskonały wypoczynek dla rodziców cy dziadków. Toteż warto wybrać się na wspólny wyjazd nie tylko w lato ale także na pobyt sylwestrowy czy ferie zimowe nad morzem oraz jest wiele innych okazji by fajnie spędzić czas z rodziną.