Jeżeli marzysz o tym aby poczuć się niczym Kleopatra to koniecznie skuś się na zabieg ze złotem na twarz.  To właśnie tej egipskiej królowej słynącej  z wyjątkowej urody zawdzięczamy wprowadzenie licznych  i  bardzo skutecznych sposobów dbania o urodę już w czasach starożytnego Egiptu, a które to z powodzeniem są stosowane do tej pory i zapewniają nam długotrwałą młodość .

Do jednej z jej metod możemy właśnie zaliczyć zabieg ze złotem. W czasach starożytnych nie posiadano takich jak obecne możliwości badawczych, a jednak skuteczność takiej terapii była bardzo efektowna i Kleopatra bardzo chętnie z niej korzystała. My natomiast zamierzamy ją naśladować i chodzimy na zabiegi do Spa nad Bałtykiem.

Złoto koloidalne stosowane w zabiegach na twarz jest niemal idealne dla każdego rodzaju skóry. Zmikronizowane cząsteczki 24-karatowego złota  są w pełni  bezpieczne dla naszej skóry i nie wykazują toksyczności. Idealnie nadaje się dla skór alergicznych i wrażliwych. Aplikowane jest w różnych formach serum, kremu, maski i oczywiście delikatnych płatków. Gama produktów jest bardzo szeroka, a firmy kosmetyczne prześcigają się w oferowaniu nam coraz to ciekawszych produktów.

Oczywiście przed przystąpieniem do zabiegu należy wykonać peeling twarzy, co znacząco poprawi przenikanie tego drogocennego kruszcu w głąb naszej skóry. A przed peelingiem należy dobrze rozszerzyć swoje pory na twarzy i udać się do Strefa Wellness.

Najważniejszym efektem zabiegu są jego właściwości odmładzające. Złoto bowiem ma taki wpływ na naszą skórę, że wygładza i poprawia jej jędrność i napięcie. Zawdzięczamy to stymulacji fibroblastów do produkcji jej dwóch głównych struktur  elastyny i kolagenu. To właśnie temu procesowi  regeneracji zawdzięczamy efekt spłycenia zmarszczek. Posiada również silne właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu skutecznie neutralizuje tak szkodliwe dla skóry wolne rodniki.

Efektem uwielbianym przez modelki biorące  udział w pokazach Victoria’s Secret  jest rozświetlenie. Złoto przywraca zdrowy, młody i promienny wygląd. Dlatego warto skorzystać z tego rodzaju zabiegu przed wielkim wyjściem. Zyskujemy wtedy gwarancję, że powalimy i olśnimy wszystkich zgromadzonych blaskiem naszej wypielęgnowanej twarzy. Takie modelki regularnie chodzą na zabiegi pielęgnacyjne w spa nad morzem , dlatego też na zdjęciach wychodza zjawiskowo.

Tak zupełnie przy okazji zyskujemy dodatkowo doskonałe nawilżenie, odżywienie i regenerację naszej skóry. W tym przypadku właśnie te nawet  najbardziej problematyczne cery wrażliwe zyskują ukojenie.

Jeżeli systematycznie nękają nas różnego rodzaju stany zapalne, też będzie to wręcz idealne panaceum na tego rodzaju bolączki. Udowodniono naukowo jego działanie przeciwbakteryjne i  przeciwzapalne. Dodatkowo świetnie radzi sobie z plamami i  przebarwieniami na naszej skórze hamując wydzielanie się malaniny.

Duże nagromadzenie złota na powierzchni skóry tworzy bardzo skuteczny film ochronny przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i zanieczyszczeń. Warto dbać o nasza skórę i zaplanować sobie raz w miesiącu weekend spa nad morzem. Ratujmy swoją skórę dopóki jest czas.

Wszystkie te magiczne właściwości tego drogocennego kruszcu sprawiają , że jest on idealny dla wszystkich, którzy chcą skutecznie walczyć z oznakami starzenia jak i dla tych, którzy chcą tym tak nie chcianym przez nas oznakom zapobiegać.

Warto więc skusić się na zabieg ze złotem na twarz. Jego wyjątkowo szerokie spektrum działania powinno skusić każdego, a jeżeli dalej nie jesteście przekonani to i tak najlepiej sprawdzić na własnej skórze działanie tego wyjątkowego pierwiastka i oddać się w ręce profesjonalisty niech przy użyciu złota czyni cuda na naszej twarzy. Poproś o voucher na specjalną okazję na hotele spa nad morzem. Wszystkie jesteśmy królowymi i zasługujemy absolutnie na wszystko co najlepsze.

Pamiętajcie zawsze o istotnym szczególe, a mianowicie żeby zabieg zadziałał musi mieć złoto w swoim składzie, a nie tylko w nazwie.


[i]