Ferie zimowe najczęściej spędza się w górach i większość Polaków od dawna przestrzega tej zasady. Co to oznacza w praktyce? Znalezienie wolnych pokoi hotelowych w najpopularniejszych kurortach jest trudne dla ludzi na stokach narciarskich i na ulicach, co z kolei poważnie utrudni resztę rodzicom i dzieciom. Dodatkowo, jeśli w danym roku zimą gromadzi się śnieg, by zapobiec szaleństwu na nartach, to długo wyczekiwana wyprawa przyniesie raczej tylko serię rozczarowań niż zabawy. A jeśli pójdziemy na plażę, żeby spędzić ferie zimowe? Gdzie nad morze, jeśli tak?

Kilka argumentów „za”:

-Komfortowa atmosfera – gdy południowa Polska zmaga się z napadami turystów, na wybrzeżu Bałtyku panuje spokój. Pusta plaża pokryta śniegiem zachęca do spacerów, rodzinnych zabaw i sportów zimowych. Nie wspominając o tym, że do hotelu dotrzesz bez problemów, kilometrowy korek powoli przesuwa się w przeciwnym kierunku.

-Dobre rzeczy dla zdrowia – wybrzeże Bałtyku słynie z czystego, nasyconego jodem powietrza, które ma największe oddziaływanie zimą. Powietrze wolne od dymu tytoniowego to powietrze, którego potrzebują mieszkańcy dużych miast, aby odpocząć i oddychać podczas ferii zimowych, a dla dzieci i młodzieży – aby dotlenić mózg przed kolejnym trudnym semestrem.

-Mnóstwo atrakcji – boisz się nudnego oddechu spędzając feriowy weekend nad morzem? Niepoprawnie, ponieważ hotel nad morzem zapewnia bogactwo wydarzeń i animacji, które mogą zapewnić Tobie i Twoim dzieciom najlepszą rozrywkę. Wykwalifikowany animator zadba o to, aby każda chwila spędzona w hotelu nad morzem była niezapomnianym przeżyciem, zwalniając rodziców z obowiązku umawiania czasu swoim dzieciom. Możesz zrobić sobie przerwę między dwoma grami w hotelowym parku wodnym, aby przypomnieć sobie letnie wspomnienia!

-Cena – to główny argument, który może przekonać nawet najbardziej sceptycznych, że zimą warto spędzić wakacje nad morzem: ceny domów są dużo niższe niż w górach. Dodatkowo w okresie ferii zimowych możesz liczyć na atrakcyjne promocje, np. Darmowe noclegi dla Twoich dzieci!

Morze hotel resort spa nie jest typowym miejscem do spędzenia ferii i właśnie dlatego warto je wziąć pod uwagę. Jeśli nie dowierzasz powyższym argumentom, najlepiej sam się przekonaj! Gwarantujemy, że wraz z całą rodziną będziesz wracać każdej zimy.